درباره JOYROOM

JOYROOM در سال 2009 تاسیس شد، که یک برند برتر محصولات الکترونیکی مصرفی جهانی است.

مرکز و دفتر مرکزی بازاریابی جهانی JOYROOM در شنژن، یک کلان شهر بین المللی از مهمترین پایگاه تحقیق و توسعه و تولید با فناوری پیشرفته در جنوب چین واقع شده است. این شرکت دارای امکانات اداری مدرن است و به ایجاد محیطی راحت برای کار اختصاص دارد. تا میلیون متر مربع فضای ذخیره سازی و پایگاه تولیدی در شنژن و دونگوان، مجهز به امکانات لجستیکی کامل و کارآمد است. با نزدیک به 600 کارمند، ما به اصل مردم مداری پایبند هستیم و رشد کارکنان را به عنوان ثروتی ارزشمند برای شرکت تشویق می کنیم. رده استعداد با تمامیت و توانایی سیاسی، تیم مدیریت نوآور، توانایی ادغام منابع برجسته، و فرهنگ شرکتی پشتکار، نوآوری مستمر و پیگیری روحیه های برتر، رقابت اصلی ما را ایجاد کرده است.

JOYROOM منابع با کیفیت بالا، محصولات ممتاز و خدمات عالی برای مشتریان، مصرف کنندگان و شرکا را به عنوان ماموریت اصلی خود دنبال می کند. در عین حال، JOYROOM همچنین دارای یک شبکه توزیع و پلت فرم فروش قوی است: دارای تعدادی فروشگاه انحصاری در اطراف شنژن، گوانگژو، پکن، شانگهای، ووهان، نانجینگ، شیان، ژنگژو، چونگ کینگ و تایوان است. به نزدیک به 1800 توزیع کننده خدمات ارائه کرده است و محصولات به بیش از 100 شهر و کشور گسترش یافته است. با توسعه سریع اینترنت، JOYROOM با دستاوردهای قابل توجه در پلتفرم‌های تجارت الکترونیک داخلی و پلتفرم‌های تجارت الکترونیک فرامرزی، به یک برند معروف در دسته تجارت الکترونیک 3C تبدیل شده است. در سال های اخیر، محصولات ما با شرکت در چندین نمایشگاه الکترونیکی در داخل و خارج از کشور به شدت شناخته شده اند!

JOYROOM در تلاش است تا چشم انداز خود را تحقق بخشد: JOYROOM باید یک شرکت جهانی قابل اعتماد لوازم الکترونیکی مصرفی با نوآوری قوی باشد.